30.01.2021 Dzień dobry….

30.01.2021

Dzień dobry. Kontynuujemy emocje z Ekstraklasą, ale nie zabraknie innych wrażeń. Skoki w Willingen, mecz Roberdzika, czy spotkania Arsenal – United i Lipsk – Leverkusen. A, no i od 21:30 transmisja wyścigu z Kubicą

EKSTRAKLASA
15:00 Warta Poznań – Cracovia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 Górnik Zabrze – Lech Poznań (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:30

PREMIER LEAGUE
13:30 Everton – Newcastle (Canal+ Sport 2)
16:00 Manchester City – Sheffield (Canal+ Sport 2)
16:00 WBA – Fulham (Canal+ Family)
16:00 Crystal Palace – Wolverhampton (Canal+ Now)
18:30 ARSENAL – MANCHESTER UNITED (Canal+ Sport 2)
21:00 Southampton – Aston Villa (Canal+ Sport 2)

LA LIGA
14:00 Eibar – Sevilla (nSport+)
16:15 Real Madryt – Levante (Eleven 2)
18:30 Valencia – Elche (Eleven 2, 4)
21:00 Villarreal – Real Sociedad (Eleven 3)

SERIE A
15:00 Bologna – Milan (Eleven 3)
18:00 Sampdoria – Juventus (Eleven 1)
20:45 Inter – Benevento (Eleven 1, 4)

1. BUNDESLIGA
15:30 Bayern – Hoffenheim (Eleven 1)
15:30 Dortmund – Augsburg (Eleven 4)
15:30 Union – M’Gladbach (Canal+ Premium)
18:30 RB LIPSK – LEVERKUSEN (Canal+ Premium)

pokaż spoiler (15:30) Werder – Schalke; Eintracht – Hertha

2. BUNDESLIGA
13:00 Kiel – Brunszwik (Eleven 1, 4)

LIGUE 1
21:00 Olympique Marsylia – Rennes (Eleven 2, nSport+)

pokaż spoiler (17:00) Montpellier – Lens

EREDIVISIE
21:00 Vitesse – Waalwijk (Polsat Sport Premium 1)

LIGA CZESKA
18:30 Sparta Praga – Bohemians (Polsat Sport Premium 1)

///POZA POLSKĄ TV///

MISTRZOSTWA NARODÓW AFRYKI
17:00 Mali – Kongo
20:00 DR Kongo – Kamerun

COPA LIBERTADORES
21:00 Palmeiras – Santos

///MAGAZYNY///
10:00 Stan futbolu (TVP Sport/Weszło)
22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

SKOKI NARCIARSKIE
WILLINGEN SIX
16:00 Konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

BIATHLON
10:30 Bieg na dochodzenie kobiet (Eurosport 2, Polsat Sport)
13:00 Bieg na dochodzenie mężczyzn (Eurosport 2, Polsat Sport)

BIEGI NARCIARSKIE
13:30 15 km st. klasycznym mężczyzn (Eurosport 1)
14:50 10 km ze startu wspólnego kobiet (TVP Sport)

SNOOKER
GERMAN MASTERS
Transmisje od 15:00 (Eurosport 2) i 20:00 (Eurosport 1)

DART
MASTERS
Transmisje od 13:45 (sport.tvp.pl) i 20:05 (TVP Sport)

TENIS
TURNIEJ WTA W MELBOURNE
Transmisje od 00:30 (sob/nd, Canal+ Sport)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Czarni Radom – Verva Warszawa (Polsat Sport)
17:30 GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)
20:30 Cuprum Lubin – Stal Nysa (Polsat Sport)

PUCHAR WŁOCH
18:00 Perugia – Trentino (Polsat Sport Extra)

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
PGNiG SUPERLIGA
13:00 Młyny Koszalin – Piotrcovia (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
20:15 Śląsk Wrocław – Trefl Sopot (Polsat Sport News)

LIGA ACB
18:00 Obradoiro – Bilbao Basket (nSport+)
20:45 Morabanc – Tenerife (SportKlub)

LIGA TURECKA
11:00 Bursaspor – Petkimspor (SportKlub)
13:15 Belediye – Darussafaka (SportKlub)
15:30 Galatasaray – Belediyespor (SportKlub)

NBA
02:30 (sob/nd) Boston Celtics – LA Lakers (Canal+ Sport 2)

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
24H DAYTONA BEACH
Transmisja od 21:30 (Eurosport 2)

SZACHY
14:00 Wojtaszek – Carlsen (Kanał Sportowy)

BOKS
02:00 (sob/nd) Gala w Los Angeles (TVP Sport)

SPORTY WALKI
20:00 KSW 58 (Ipla, Cyfrowy Polsat PPV)

65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (14-0-1, 2 KO, 4 Sub) vs Daniel Torres (11-4, 5 KO, 1 Sub) – walka o mistrzostwo KSW w kategorii piórkowej
93 kg/205 lb: Szymon Kołecki (8-1, 8 KO) vs Martin Zawada (29-15-1, 18 KO, 5 Sub)
77,1 kg/170 lb: Michał Michalski (8-4, 4 KO, 1 Sub) vs Aleksandar Rakas (16-7, 8 KO, 6 Sub)
77,1 kg/170 lb: Shamil Musaev (13-0, 8 KO, 2 Sub) vs Uros Jurisić (11-0, 5 KO, 5 Sub)
120,2 kg/265 lb: Michał Andryszak (21-9, 14 KO, 6 Sub) vs Guto Inocente (8-5, 4 KO, 3 Sub)
61,2 kg/135 lb: Paweł Polityło (5-2, 1 KO) vs Dawid Martinik (4-1, 1 KO, 2 Sub)
68 kg/150 lb: Robert Ruchała (4-0, 2 Sub) vs Daniel Bażant (5-1, 5 KO)
70,3 kg/155 lb: Bartłomiej Kopera (9-6, 7 Sub) vs Francisco Barrio (7-2, 2 KO, 4 Sub)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa