24.01.2021 Dzień dobry….

24.01.2021

Dzień dobry. Przed nami niedziela z kilkoma wydarzeniami wartymi uwagi. Roberdzik być może trochę nastrzela Szalke, skoczkowie poskaczą w Lahti, a poza tym m.in. mecz Manchesteru United z Liverpoolem, Atletico – Valencia i derby Rodanu w Ligue 1.

LA LIGA
14:00 Osasuna – Granada (Eleven 4)
16:15 Elche – FC Barcelona (Canal+ Sport, Canal+ 4K)
18:30 Celta – Eibar (Canal+ Sport)
21:00 ATLETICO – VALENCIA (Canal+ Sport)

SERIE A
12:30 Juventus – Bologna (Eleven 1)
15:00 Hellas – Napoli (Eleven 2)
18:00 Lazio – Sassuolo (Eleven 3)
20:45 Parma – Sampdoria (Eleven 1, 4)

pokaż spoiler (15:00) Genoa – Cagliari

1. BUNDESLIGA
15:30 Schalke – Bayern (Eleven 1)
18:00 Hoffenheim – Koln (Eleven 2, 4)

LIGUE 1
17:00 Rennes – Lille (Canal+ Sport 2)
21:00 ST. ETIENNE – OLYMPIQUE LYON (Eleven 2, nSport+)

pokaż spoiler (13:00) Bordeaux – Angers; (15:00) Dijon – Strasbourg; Metz – Nantes; Reims – Brest

FA CUP
13:00 Chelsea – Luton (Eleven 2)
15:30 Brentford – Leicester (Eleven 3)
18:00 MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL (Eleven 1)
21:00 Everton – Sheffield Wed. (Eleven 3)

EREDIVISIE
12:15 Sittard – Ajax (Polsat Sport Premium 1)
16:45 Feyenoord – Alkmaar (Polsat Sport Premium 1)

LIGA CZESKA
18:30 Sparta Praga – Mlada Boleslav (Polsat Sport Premium 1)

///POZA POLSKĄ TV///

MISTRZOSTWA NARODÓW AFRYKI
20:00 Burkina Faso – Kamerun
20:00 Zimbabwe – Mali

BRAZYLIJSKA SERIE A
20:00 Athletico PR – Flamengo
20:00 Ceara – Palmeiras
20:00 Internacional – Gremio
22:15 Atletico GO – Fortaleza
22:15 Santos – Goias
22:15 Sport Recife – Bahia
00:30 (nd/pon) Fluminense – Botafogo

///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
21:05 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

SKOKI NARCIARSKIE
PUCHAR ŚWIATA W LAHTI
16:00 Konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

BIATHLON
12:00 Sztafeta kobiet (Polsat Sport News, od 12:35 Eurosport 2)
14:45 Bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Polsat Sport News, od 15:00 Eurosport 1)

BIEGI NARCIARSKIE
09:30 Sztafeta kobiet (Eurosport 2, TVP Sport)
10:30 Sztafeta mężczyzn (Eurosport 2, TVP Sport)

SHORT TRACK
MISTRZOSTWA EUROPY W GDAŃSKU
Transmisje od 12:30 (Polsat Sport Extra)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
MISTRZOSTWA ŚWIATA
Transmisje na YT IHF
15:30 Maroko – Chile
15:30 Algieria – Szwajcaria
15:30 Białoruś – Macedonia Płn.
18:00 Korea Płd. – Austria
18:00 Islandia – Norwegia
18:00 Słowenia – Egipt
20:30 Portugalia – Francja
20:30 RHF – Szwecja

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Verva Warszawa – Ślepsk Suwałki (Polsat Sport)
17:30 Cuprum Lubin – Warta Zawiercie (Polsat Sport)

LIGA WŁOSKA
18:00 Modena – Perugia (Polsat Sport News)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
20:30 Łódzki KS – Volley Wrocław

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:35 Śląsk Wrocław – Start Lublin (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
12:30 Real Madryt – MoraBanc Andorra (nSport+)
18:30 Valencia Basket – Baskonia (nSport+)

LIGA TURECKA
11:00 Petkim Spor – Karsiyaka (SportKlub)
13:15 Gaziantep – Bursaspor (SportKlub)
15:30 Belediyespor – Fenerbahce (SportKlub)
18:00 Tofas – Belediye (SportKlub)

NBA
19:00 Indiana Pacers – Toronto Raptors (Canal+ Sport 2)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna