20.12.2020 Dzień dobry. To…

20.12.2020

Dzień dobry. To ostatnia niedziela, dziś rozstaniemy się z Ekstraklasą. Dlatego warto zagrać pewniaczka i postawić domy na Górnika ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym dużo ciekawych spotkań w Anglii i Włoszech.

EKSTRAKLASA
15:00 Piast Gliwice – Raków Częstochowa (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 14:30
17:30 Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:00

PREMIER LEAGUE
13:00 Brighton – Sheffield (Canal+ Sport)
15:15 TOTTENHAM – LEICESTER (Canal+ Sport)
17:30 MANCHESTER UNITED – LEEDS (Canal+ Sport, Canal+ 4K)
20:15 WBA – Aston Villa (Canal+ Sport)

LA LIGA
14:00 Celta – Alaves (Canal+ Sport 2)
16:15 Granada – Betis (nSport+, Canal+ Now)
18:30 Cadiz – Getafe (Eleven 3, 4)
21:00 Eibar – Real Madryt (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

SERIE A
12:30 Torino – Bologna (Eleven 1, 4)
15:00 SASSUOLO – MILAN (Eleven 2)
15:00 Inter – Spezia (Eleven 3)
15:00 Cagliari – Udinese (Eleven 4)
18:00 ATALANTA – ROMA (Eleven 1)
20:45 LAZIO – NAPOLI (Eleven 1, 4)

pokaż spoiler (15:00) Benevento – Genoa

1. BUNDESLIGA
15:30 Freiburg – Hertha (Eleven 1)
18:00 Wolfsburg – Stuttgart (Canal+ Sport 2)

LIGUE 1
21:00 Lille – PSG (Eleven 2, nSport+, Canal+ Now)

pokaż spoiler (13:00) Brest – Montpellier; (15:00) Dijon – Monaco; Nantes – Angers; St. Etienne – Nimes; Strasbourg – Bordeaux; (17:00) Lorient – Rennes

LIGA NOS
18:30 Gil Vicente – Benfica (Eleven 2)
21:00 FC Porto – Nacional (Eleven 3)

EREDIVISIE
12:15 Vitesse – Feyenoord (Polsat Sport News)
14:30 Den Haag – Ajax (Polsat Sport News)

LIGA CZESKA
16:00 Slovacko – Viktoria Pilzno (Polsat Sport Premium 1)
18:30 Slavia Praga – Bohemians (Polsat Sport News)

///POZA POLSKĄ TV///

BRAZYLIJSKA SERIE A
20:00 RB Bragantino – Athletico-PR
20:00 Vasco – Santos
22:15 Flamengo – Bahia
00:30 (nd/pon) Fortaleza – Ceara

///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
19:30 Liga+ Extra (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
20:00 Liga minus (Weszło)
20:45 Sportowy wieczór (TVP Sport)
21:00 Turbokozak (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

SKOKI NARCIARSKIE
PUCHAR ŚWIATA W ENGELBERGU
16:00 Konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

BIATHLON
12:00 Bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Eurosport 1, Polsat Sport Extra)
14:15 Bieg ze startu wspólnego kobiet (Eurosport 1, Polsat Sport Extra)

BIEGI NARCIARSKIE
12:45 Sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn (Eurosport 1, TVP Sport)

SNOOKER
WORLD GRAND PRIX
Transmisje od 14:30 (Eurosport 2) i 20:00 (Eurosport 1)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Verva Warszawa – Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)
17:30 Stal Nysa – Skra Bełchatów (Polsat Sport)
20:30 Resovia – Czarni Radom (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
BUNDESLIGA
16:00 Goppingen – Melsungen (SportKlub)

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
MISTRZOSTWA EUROPY
18:00 Francja – Norwegia (Metro, Eurosport 2)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Stal Ostrów Wlkp – Arka Gdynia (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
12:00 Obradoiro – Zaragoza (SportKlub)
18:30 FC Barcelona – Joventut (nSport+)

LIGA TURECKA
18:00 Ormanspor – Afyon Belediye (SportKlub)

DART
MISTRZOSTWA ŚWIATA
Transmisje od 13:00 i 19:00 na sport.tvp.pl i w aplikacji

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa