16.01.2021 Dzień dobry, dziś…

16.01.2021

Dzień dobry, dziś w telewizji sporo meczów, ale mówiąc szczerze – raczej bez większych hitów. Wieczorem może warto rzucić okiem na Leicester – Southampton. Poza tym dziś rusza Puchar Narodów Afryki – w Polsce bez transmisji w telewizji, niestety.

PREMIER LEAGUE
13:30 Wolverhampton – WBA (Canal+ Sport, Canal+ 4K)
16:00 Leeds – Brighton (Canal+ Sport)
16:00 West Ham – Burnley (Canal+ Sport 2)
18:30 Fulham – Chelsea (Canal+ Sport)
21:00 Leicester – Southampton (Canal+ Sport)

CHAMPIONSHIP
13:30 Middlesbrough – Birmingham (Eleven 2)

SERIE A
15:00 Bologna – Hellas (Eleven 3)
18:00 Torino – Spezia (Eleven 2, 4)
20:45 Sampdoria – Udinese (Eleven 1, 4)

1. BUNDESLIGA
15:30 Wolfsburg – RB Lipsk (Canal+ Premium)
15:30 Dortmund – Mainz (Eleven 1)
15:30 Koln – Hertha (Eleven 2)
15:30 Werder – Augsburg (Eleven 4)
18:30 Stuttgart – M’Gladbach (Eleven 1)

pokaż spoiler (15:30) Hoffenheim – Arminia

2. BUNDESLIGA
13:00 Aue – Fortuna (Eleven 1, 4)

LIGUE 1
21:00 Angers – PSG (Eleven 1, Canal+ Sport 2)

pokaż spoiler (17:00) Olympique Marsylia – Nimes

EREDIVISIE
16:30 Emmen – Vitesse (Polsat Sport Premium 1)
18:45 Sparta Rotterdam – PSV (Polsat Sport Premium 1)

LIGA CZESKA
18:30 Slavia Praga – Sigma Ołomuniec (Polsat Sport News)

PUCHAR KRÓLA
12:00 Almeria – Alaves (TVP Sport)
18:00 Fuenlabrada – Levante (sport.tvp.pl)
20:00 Leganes – Sevilla (TVP Sport)

///POZA POLSKĄ TV///

PUCHAR NARODÓW AFRYKI
17:00 Kamerun – Zimbabwe
20:00 Mali – Burkina Faso

COPA SUDAMERICANA
00:30 (sob/nd) Defensa y Justicia [0]-[0] Coquimbo

BRAZYLIJSKA SERIE A
23:00 Fluminense – Sport Recife
01:00 (sob/nd) Vasco – Kurytyba

///MAGAZYNY///
10:30 Puchar Świata w Zakopanem – meldunek (TVP Sport)
11:00 Orlen Team studio (Eleven 1)
11:30 Stan futbolu (Weszło, sport.tvp.pl) – od 14:20 TVP Sport
19:45 Rajd Dakar (Eurosport 1)
22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

SKOKI NARCIARSKIE
PUCHAR ŚWIATA W ZAKOPANEM
16:15 Konkurs drużynowy (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

BIATHLON
14:30 Sztafeta kobiet (Polsat Sport Extra)
15:00 Sztafeta kobiet (Eurosport 1)

BIEGI NARCIARSKIE
08:05, 10:45 St. Moritz – La Diagonela (TVP Sport)

SNOOKER
MASTERS
Transmisje od 14:00 (Eurosport 2) i 19:45 (Eurosport 1)

FUTSAL
15:45 Rekord Bielsko-Biała – CS United Gałacz (nSport+)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
MISTRZOSTWA ŚWIATA
TRANSMISJE NA YT IHF
15:30 Białoruś – Korea Płd.
18:00 Austria – Francja
18:00 Egipt – Macedonia Płn.
18:00 Maroko – Portugalia
18:00 RHF – Słowenia
20:30 Algieria – Islandia
20:30 Chile – Szwecja
20:30 Szwajcaria – Norwegia

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)
17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Ślepsk Suwałki (Polsat Sport)

LIGA WŁOSKA
18:00 Civitanova – Modena (Polsat Sport Extra)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
20:30 Chemik Police – Łódzki KS (Polsat Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
LIGA ACB
18:00 Manresa – Unicaja (SportKlub)
20:45 Gran Canaria – Tenerife (nSport+)

LIGA TURECKA
11:00 Galatasaray – Ormanspor (SportKlub)
13:15 Belediye – Petkim Spor (SportKlub)
15:30 Buyukcekmece – Tofas (SportKlub)

BUNDESLIGA
20:30 Ludwigsburg – Bamberg (SportKlub)

NBA
23:00 San Antonio Spurs – Houston Rockets (Canal+ Sport)

SPORTY WALKI
21:00 UFC Fight Night (Polsat Sport Extra)

Karta walk
Walka wieczoru:

145 lb: Max Holloway (21-6) vs. Calvin Kattar (22-4)

Karta główna:

170 lb: Carlos Condit (31-13) vs. Matt Brown (22-17)
170 lb: Santiago Ponzinibbio (27-3) vs. Jingliang Li (17-6)
185 lb: Joaquin Buckley (12-3) vs. Alessio Di Chirico (12-5)
185 lb: Punahele Soriano (7-0) vs. Dusko Todorovic (10-0)

Karta wstępna:

185 lb: Phillip Hawes (9-2) vs. Nassourdine Imavov (9-2)
135 lb: Yanan Wu (11-3) vs. Joselyne Edwards (9-2)
265 lb: Carlos Felipe (9-1) vs. Justin Tafa (4-1)
170 lb: David Zawada (17-5) vs. Ramazan Emeev (19-4)
135 lb: Sarah Moras (6-6) vs. Vanessa Melo (10-8)
145 lb: Jacob Kilburn (8-3) vs. Austin Lingo (7-1)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna