06.02.2021 Dzień dobry….

06.02.2021

Dzień dobry. Przed nami dług i intensywny dzień. Kilka naprawdę fajnie zapowiadających się meczów, do tego skoki, Puchar Sześciu Narodów, więc każdy coś dla siebie znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EKSTRAKLASA
15:00 Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Pogoń Szczecin – Cracovia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 LEGIA WARSZAWA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:05 (TVP Sport) i 19:30 (C+)

PREMIER LEAGUE
13:30 Aston Villa – Arsenal (Canal+ Sport 2)
16:00 Newcastle – Southampton (Canal+ Sport 2)
18:30 Fulham – West Ham (Canal+ Sport 2)
21:00 MANCHESTER UNITED – EVERTON (Canal+ Sport 2)

pokaż spoiler (16:00) Burnley – Brighton

CHAMPIONSHIP
16:00 Barnsley – Derby (Eleven 3)

LA LIGA
14:00 Levante – Granada (Eleven 3)
16:15 Huesca – Real Madryt (Canal+ Family, nSport+, Canal+ 4K)
18:30 Elche – Villarreal (Canal+ Family, Canal+ Now)
21:00 Sevilla – Getafe (Eleven 2, 4)

SERIE A
15:00 Atalanta – Torino (Eleven 2)
18:00 JUVENTUS – ROMA (Eleven 1)
20:45 Genoa – Napoli (Eleven 1)

pokaż spoiler (15:00) Sassuolo – Spezia

1. BUNDESLIGA
15:30 Freiburg – Dortmund (Canal+ Premium)
15:30 Augsburg – Wolfsburg (Eleven 1)
15:30 Schalke – Lipsk (Eleven 4)
18:30 M’Gladbach – Koln (Eleven 2, 4)

pokaż spoiler (15:30) Leverkusen – Stuttgart, Mainz – Union

2. BUNDESLIGA
13:00 Osnabruck – Bochum (Eleven 1, 4)

LIGUE 1
19:00 Olympique Lyon – Strasbourg (Eleven 3, nSport+)
21:00 Lens – Rennes (Eleven 3)

pokaż spoiler (17:00) Lorient – Reims

EREDIVISIE
16:30 PSV – Twente (Polsat Sport News)

///POZA POLSKĄ TV///

MISTRZOSTWA NARODÓW AFRYKI
MECZ O 3. MIEJSCE
20:00 Gwinea – Kamerun

SUPER LIG
17:00 FENERBAHCE – GALATASARAY

BRAZYLIJSKA SERIE A
23:00 Bahia – Goias
01:00 (sob/nd) Atletico GO – Santos

///MAGAZYNY///
10:00 Stan futbolu (TVP Sport/Weszło)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

FUTSAL
14:00 Clearex Chorzów – Constract Lubawa (nSport+)
19:00 Red Dragons Pniewy – Futsal Brzeg (sport.tvp.pl)

SKOKI NARCIARSKIE
PUCHAR ŚWIATA W KLINGENTHAL
14:30 Konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

BIEGI NARCIARSKIE
13:00 Biegi sprinterskie st. dowolnym kobiet i mężczyzn (TVP Sport, Eurosport 1)

SNOOKER
SHOOT-OUT
Transmisje od 13:45 (Eurosport 2) i 19:45 (Eurosport 1)

LEKKOATLETYKA
15:00 Halowy mityng w Metz (sport.tvp.pl)
18:45 Halowy mityng w Rouen (Eurosport 2)

TENIS
TURNIEJ ATP W MELBOURNE
Transmisje od 05:00 i 03:00 (sob/nd, Eurosport 1)

TURNIEJ WTA W MELBOURNE
Transmisje od 08:30 i 00:00 (sob/nd) – Canal+ Sport

ATP CUP
Transmisje od 07:30 (Polsat Sport) i 00:00 (sob/nd, Polsat Sport Extra)

RUGBY
PUCHAR SZEŚCIU NARODÓW
15:15 Włochy – Francja (Canal+ Now)
17:45 Anglia – Szkocja (Canal+ Premium)

SIATKÓWKA MĘŻCYZN
PLUS LIGA
14:45 Verva Warszawa – Resovia (Polsat Sport)
17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Warta Zawiercie (Polsat Sport)
20:30 Stal Nysa – AZS Olsztyn (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
17:15 Wisła Płock – Azoty Puławy (TVP Sport)

LIGA SEHA
20:00 Zagrzeb – Pelister (SportKlub)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:35 Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
18:00 Gran Canaria – Manresa (SportKlub)
20:45 Bilbao Basket – FC Barcelona (nSport+ – po zakończeniu meczu L1)

LIGA TURECKA
11:00 Gaziantep – Galatasaray (SportKlub)
13:15 Turk Telekom – Belediye (SportKlub)
15:30 Darussafaka – Karsiyaka (SportKlub)

NBA
23:00 Sacramento Kings – Denver Nuggets (Canal+ Sport 2)

KOSZYKÓWKA KOBIET
EL. ME
12:30 POLSKA – Białoruś (sport.tvp.pl)

SPORTY WALKI
02:00 (sob/nd) UFC Fight Night (Polsat Sport)

Karta główna (02:00 w Polsacie Sport)

Alistair Overeem (47-18, 25 KO, 17 SUB) vs. Alexander Volkov (32-8, 21 KO, 3 SUB)
Cory Sandhagen (13-2, 5 KO, 3 SUB) vs. Frankie Edgar (24-8, 7 KO, 4 SUB)
Alexandre Pantoja (22-5, 8 KO, 8 SUB) vs. Manel Kape (15-4, 9 KO, 5 SUB)
Cody Stamann (19-3, 6 KO, 2 SUB) vs. Askar Askar (11-1, 5 KO, 1 SUB)
Diego Ferreira (17-2, 3 KO, 7 SUB) vs. Beneil Dariush (19-4, 5 KO, 8 SUB)

Karta wstępna (23:00 UFC Fight Pass)

Michael Johnson (19-16, 8 KO, 2 SUB) vs. Clay Guida(35-20, 7 KO, 13 SUB)
Mike Rodriguez (11-5, 9 KO, 2 SUB) vs. Danilo Marques (10-2, 4 KO, 4 SUB)
Devonte Smith (10-2, 9 KO, 1 SUB) vs. Justin Jaynes (16-6, 8 KO, 5 SUB)
Karol Rosa (13-3, 4 KO, 2 SUB) vs. Joselyne Edwards (10-2, 5 KO, 3 SUB)
Molly McCann (10-3, 4 KO) vs. Lara Procopio (6-1, 1 KO, 2 SUB)
Seung Woo Choi (8-3, 5 KO) vs. Youssef Zalal (10-3, 2 KO, 5 SUB)
Jerome Rivera (10-4, 7 SUB) vs. Ode Osbourne (8-3, 3 KO, 4 SUB)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa